Prachtige merkkleding voor kinderen alle leeftijden! Er zit vast en zeker iets leuks voor uw zoon of dochter tussen, helemaal omdat alles bieden is vanaf 1,- en omdat u enkel één keer verzendkosten betaalt voor alle kavels die u koopt bij deze veiling!
Merkkleding voor baby's en kinderen (o.a. Name It, Vingino, Tumble 'n Dry)
Veilinginformatie
- Duurt tot
- 14 mei 2022 21:00
- Veilingnummer
- 10271
- Type
- Verzendveiling
- Kavels
- 85
Kavels
85
Looxs Revolution legging army panther maat 98
Kavel 10271-115
Huidig bod
€1,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod
Little Miss Juliet hemdje WHT maat 122
Kavel 10271-108
Huidig bod
€3,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod
The New flared jeans Sauterne maat 98
Kavel 10271-107
Huidig bod
€1,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod
Name It legging Strawberry Cream maat 62
Kavel 10271-106
Huidig bod
€1,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod
Name It broekje strawberry cream maat 74
Kavel 10271-104
Huidig bod
€1,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod
Very Important Baby rompertje kleine prinses maat 0-3 maanden
Kavel 10271-103
Huidig bod
€3,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod
Kiestone shirt off-white met tekst maat 134-140
Kavel 10271-101
Huidig bod
€1,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod
Frankie & Liberty jurk Flowers Black 14 (164)
Kavel 10271-73
Huidig bod
€1,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod
Frankie & Liberty rok Forest Green 12 (152)
Kavel 10271-39
Huidig bod
€3,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod
Frankie & Liberty leggings Evy Blue Night 16 (176)
Kavel 10271-48
Huidig bod
€1,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod
Name It baby teddy jacket Blue maat 68
Kavel 10271-26
Huidig bod
€3,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod
Tumble 'N Dry muts Wren Mid maat 134/152
Kavel 10271-61
Huidig bod
€1,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod
Name It plisserende broek Panter maat 128
Kavel 10271-69
Huidig bod
€3,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod
Name It baby teddy jacket Peachskin maat 74
Kavel 10271-17
Huidig bod
€1,00
Sluit in
Afgelopen
Plaats bod