Umbra flip 8 hook
Terug naar kaveloverzicht
Deze veiling is afgelopen
Na ontvangst betaling binnen 3 dagen verzonden
- Kavelnummer
- 10057-27
- Startbedrag
- €5,00
- Veilingkosten
- 6,0%
- Verzendkosten
- €5,50 (eenmalig per veiling)
- Btw-percentage
- 21
Over de Umbra flip 8 hook
Aantal: 1
Merk: Umbra
Productnaam: flip 8 hook
Afmeting: 7,5×81,25×2,5 cm
Materiaal: metaal
Kleur: nikkel
Verpakking: originele verpakking; verpakking beschadigd
Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: lichte gebruikssporen
Ter waarde van: € 54,95
Productbeschrijving: Als de wandkapstokken met drie of zes haken niet voldoen, dan is er nog altijd deze Umbra kapstok met een achttal. De haakjes klappen eenvoudig in en uit, waardoor deze een mooie, strakke look heeft.
Merk: Umbra
Productnaam: flip 8 hook
Afmeting: 7,5×81,25×2,5 cm
Materiaal: metaal
Kleur: nikkel
Conditie: Retourgoed
Ter waarde van: € 54,95