Tomado trap met twee treden Pireneo
Terug naar kaveloverzicht
Deze veiling is afgelopen
Na ontvangst betaling binnen 3 dagen verzonden
- Kavelnummer
- 10130-208
- Startbedrag
- €3,00
- Veilingkosten
- 5,0%
- Verzendkosten
- €5,99 (eenmalig per veiling)
- Btw-percentage
- 21
Over de Tomado trap met twee treden Pireneo
Merk: Tomado
Productnaam: Trap met twee treden
Type: Pireneo
Afmeting: 42 x 3 x 90 cm
Materiaal: Ijzer, kunststof
Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: De verpakking is beschadigd, zie foto's
Ter waarde van: € 32
Productbeschrijving: Hoe vaak iets in huis te hoog staat: je vergist je er elke weer in. Vooral voor de kleine mensjes onder ons is een trap in huis i-de-aal. Maar ook voor als je gaat schilderen, je ramen gaat lappen of de voorraadkast gaat opruimen. En als je dan een trap in huis haalt wil je wel dat het een stevige is. Nou, we verzekeren je dat deze trap van Tomado meer dan stevig is. Met de extra brede treden van 30 bij 20 centimeter weet je zeker dat je niet zomaar beneden ligt. Daarnaast zijn de treden en de voeten met anti-slipribbels uitgevoerd. Met een draagvermogen van 150 kg is hij absoluut stevig en stabiel.