Seven Dials overhemd 451156 xl
Terug naar kaveloverzicht
Deze veiling is afgelopen
Na ontvangst betaling binnen 3 dagen verzonden
- Kavelnummer
- 10017-6
- Startbedrag
- €22,00
- Veilingkosten
- 2,0%
- Verzendkosten
- €7,50 (eenmalig per veiling)
- Btw-percentage
- 21
Over de Seven Dials overhemd 451156 xl
Aantal: 1
Merk: Seven Dials
Productnaam: overhemd
Model: 451156
Maat: XL
Type: slim fit
Stof: 100% katoen
Kleur: wit met strepen
Materiaal: 100% katoen
Overige specificaties: 30°C BONTE WAS NIET BLEKEN NIET IN DE WASDROGER STRIJKEN OP GEMIDDELDE TEMPERATUUR UITSLUITEND CHEMISCHE REINIGING P
Zakken: nee
Conditie: Nieuw
Ter waarde van: € 109,95
Productbeschrijving: Dit witte overhemd met strepen van Seven Dials heeft een licht getailleerde, modern-fit pasvorm. Prachtig als u een klassiek overhemd wenst, maar graag eens iets anders wilt dan effen wit. Het overhemd is eenvoudig te combineren met pakken en kostuums in diverse kleuren, zoals grijs of zwart.
Merk: Seven Dials
Productnaam: overhemd
Model: 451156
Maat: XL
Type: slim fit
Stof: 100% katoen
Kleur: wit met strepen
Materiaal: 100% katoen
Zakken: nee
Conditie: Nieuw
Ter waarde van: € 109,95