Iceperk ski jas Fate xl

Vorige Kavel 10131-11 Volgende
Terug naar kaveloverzicht
Deze veiling is afgelopen

Na ontvangst betaling binnen 3 dagen verzonden

Kavelnummer
10131-11
Startbedrag
€25,00
Veilingkosten
2,0%
Verzendkosten
€5,75 (eenmalig per veiling)
Btw-percentage
21

Over de Iceperk ski jas Fate xl

Merk: Iceperk
Productnaam: Ski jas
Type: Fate
Model: XL
Materiaal: 100% Polyester
Kleur: wit/zwart

Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: Model wijkt iets af van internetfoto, zie detailfoto
Ter waarde van: € 149,99

Productbeschrijving: Deze mooie en warme ski jas heeft aan de voorzijde 2 afsluitbare zakken en in de mouw een zakje voor een skipas. De jas heeft een afneembare capuchon en een vaste sneeuwvanger. Verder heeft het jack een binnenzak voor diverse doeleinden. De ski jas heeft een ademend vermogen van 5.000, is wind en waterdicht met een waterkolom van 10.000, de naden zijn getaped. De ski jas Fate 980 van Icepeak is goed te combineren met skibroek noxos 990 van Icepeak.