House Doctor loungestoel colone

Vorige Kavel 10144-61 Volgende
Terug naar kaveloverzicht
Deze veiling is afgelopen
Kavelnummer
10144-61
Startbedrag
€25,00
Veilingkosten
5,0%
Verzendkosten
€0,00 (eenmalig per veiling)
Btw-percentage
21

Over de House Doctor loungestoel colone

Aantal: 1
Merk: House doctor
Productnaam: Loungestoel
Model: Colone
Afmeting: 90x80x55cm (hxbxd)
Materiaal: Gevlochten bamboe
Kleur: Zwart

Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: Kleine beschadigingen, bekijk de foto
Ter waarde van: € 223,6

Productbeschrijving: De fauteuil Colone van House Doctor is een perfecte stoel om ene heerlijke lounge ruimte te creëren. De stoel is gemaakt van gevlochten bamboe en heeft een elegant ontwerp. Loungestoel Colone heeft een prachtige zwarte kleur. Als je wilt, kan je de fauteuil combineren met een natuurlijke voetenbank om een nog gezelligere uitstraling te creëren. Een perfecte stoel voor de woonkamer, het terras of zelfs in de tuin als je op zoek bent naar een heerlijke relaxte omgeving.