Bk koekenpan & wok set van 4 Blue Labels Basics

Vorige Kavel 10146-207 Volgende
Terug naar kaveloverzicht
Deze veiling is afgelopen

Na ontvangst betaling binnen 3 dagen verzonden

Kavelnummer
10146-207
Startbedrag
€8,00
Veilingkosten
5,0%
Verzendkosten
€5,75 (eenmalig per veiling)
Btw-percentage
21

Over de Bk koekenpan & wok set van 4 Blue Labels Basics

Merk: BK
Productnaam: Koekenpan & wok set van 4
Type: Blue Labels Basics
Afmeting: 20, 24, 28 en 24 cm
Kleur: Zwart

Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: Producten hebben beschadigingen, zie foto's
Ter waarde van: € 54,55

Productbeschrijving: De pannen van de BK Basics serie zijn een perfecte basis voor de startende kok. De pannen zijn voorzien van goede anti-aanbaklaag waar niets in blijft kleven. Geschikt voor alle wartmebronnen exclusief inductie.