2x Pallet met ca. 1000 restartikelen
Terug naar kaveloverzicht
Deze veiling is afgelopen
- Kavelnummer
- 10277-11
- Startbedrag
- €10,00
- Veilingkosten
- 2,0%
- Verzendkosten
- €0,00 (eenmalig per veiling)
- Btw-percentage
- 21
Over de 2x Pallet met ca. 1000 restartikelen
2 Pallets met in totaal ca. 1000 restartikelen, o.a. Little Dutch en ander speelgoed, keukenitems- en apparatuur, huishoudelijke items. Zie foto's voor meer details.
Deze partij bevat onder andere retourgoederen en dus ook goederen die gebruikssporen kunnen bevatten, incompleet kunnen zijn of mogelijk defect zijn. De partij dient afgehaald te worden in Dokkum op de afgiftedag. De rolcontainer wordt niet meegeleverd."